vtipy o pepíčkovy *lol*

11. listopadu 2008 v 13:41 | ice lemon |  Kravinky u kterých se hlavně pobavíte...
Je Pepíček na pískovišti, vždy když se mu nepovede bábovička tak začne: "Do psí prdele, kurva já se na to vyseru ... " Jde kolem babička a říká: "Hochu, hochu ty mluvíš tak hrubě až mi z toho leze mráz po zádech."
Pepíček: "Kdyby si slyšela mýho fotra, tak zmrzneš."


Paní učitelka říká: "Tak děti
, napíšeme si test
" a Pepíček se hlásí a říká: "Paní učitelko, nemohl by jsi Jeníček sednout do prázdné lavice?" Paní učitelka odpoví: "Proč, myslíš že by od tebe opisoval?" Pepíček říká: "Ne, ale když má taháky, tak se mu nevejdou na stůl."
klik na CČPaní učitelka dává dětem hádanku. "Je to černé a uprostřed je díra." Přihlásí se sprosťák Pepíček, paní učitelka má obavy aby to nebylo sprosté proto děti pošle ven! "Ták Pepíčku co to je podle tebe" ptá se paní učitelka. Pepíček "gramofonová deska co jiného." Paní učitelka vyleze z okna a volá na děti "Dětí poďte do třídy píča to nebyla!"


Pepíček má 10. narozeniny a od všech dostal hromady dárků jenom od babičky nic.
Pepíček se ptá proč mu nic nepřinesla a
babička říká: "Už jsem stará a už nic neunesu."
Pepíček na to: "Ale babi, pětistovka nic neváží."Pepíček Kalianků se nudí a tak vezme telefon a vytočí náhodné číslo. Telefon zvoní v řeznictví, kde to vezme řezník a povídá: "Jaké máte přání?" A Pepíček na to: " Máte prasečí rypáček?" Řezník: "No ano, mám" Pepíček: "A máte prasečí ouška?" Řezník: "Taky mám!" Pepíček: "A telecí kopejtka?" Řezník: "Ale ovšem, i ty mám." A Pepíček na to: "Vy musíte, ale vypadat!"


Ve škole je zrovna výtvarka a paní učitelka se ptá Mařenky jak by sis vymalovala pokojíček Mařenka odpoví: "Na horu bych nakreslila zeleně motýlka, do leva bych nakreslila světle modře motýlka a do prava bych nakreslyla červeně motýlka. Paní učitelka vyvola Pepíčka a řekne: "A jak by sis ty Pepíčku vymaloval pokojíček?" A Pepíček odpoví na horu bych napsal černě hajzl, do leva bych napsal hnědě hajzl a do prava bych napsal tmavě modře hajzl." Tak paní učitelka řekne, aby si zítra poslechl tatínek, jak by sis vymaloval pokojíček. Tak druhý den příde Pepíček i s tatínkem do školy a paní učitelka Pepíčkovi řekne aby řekl jak by si vymaloval pokojíček. Pepíček spustí: "na horu bych napsal černě hajzl, do leva bych napsal hnědě hajzl a do prava bych napsal tmavě modře hajzl." Tatínek se zamyslí a řekne: "Máš to moc tmavý."


Pepíček je ve škole a učí se skloňovat.Je velká
přestávka a Pepíček se podívá do své svačiny a skloňuje
1.pád Kdo co? - houska
3.pád Komu čemu? - Pepíčkovi
7.pád S kým čím? - se salámem.Jde Pepíček ze školy, přijde domů a maminka mu řiká: "Pepíčku zapal stromeček!" Po chvilce přijde Pepíček a ptá se: "A svíčky taky?"


Paní učitelka se ptá dětí ve škole: "Máte domácí úkol, který jsem vám zadala?" všichni kývají na souhlas, jen Pepíček zavrtí hlavou a řekne: "Prosím, paní učitelko, mě ho sežral pes!" paní učitelka se rozčílí: "Co je to za hloupou výmluvu Pepíčku?" a Pepíček na to: "Přísahám, ale musel jsem ho přinutit."


Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Pepíčku, řekni mi 2 zájmena."
Pepíček říká: "Kdo?Já?"
"Výborně pepíčku!"


(tak tendle je dobrej xD)

Pepíček přijde domů ze školy, a říká mamince: Mami, pomůžeš mi s úkolem? Promiň, já fakt nemám čas já musím žehlit. Pepíček si to zapíše. Pak jde za tatínkem a říká: Tati, pomůžeš mi s úkolem? Hele promiň, já fakt nemám čas, fakt sorry, já musím opravit auto. Pepíček si to opět zapíše. Jde za sestrou, ta ho pošle do prd**e. Opět si to zapíše. Pak jde za bráchou, ten mu řekne: Fu*k off. Zapíše si to. Pak jde za dědečkem a zeptá se ho: Dědo můžu do zoo? Jen běž, jen běž, a v zoo uvidí Pepíček opičku s červenou prdelkou. Všechno si zapíše. Potom příjde druhý den do školy a paní učitelka se ho zeptá: Pepíčku, co jsi napsal do domácího úkolu? Promiň , já fakt nemám čas já musím žehlit. Opět se ho zeptá: Pepíčku, co jsi napsal do domácího úkolu? Hele promiň, já fakt nemám čas, fakt sorry, já musím opravit auto. Zas se ho zeptá: Pepíčku co jsi napsal do Dú? Jdi do prd**e. Učitelka se opět zeptá: Pepíčku, co jsi napsal do Dú? Fu*k off. Pak už to nevydrží a zeptá se: Pepíčku mám jít za ředitelem? Jen běž, jen běž. A Pepíčku, víš kdo je pan ředitel? Jo, opička s červenou prdelkou.


Nakupuje Pepíček Kalianků v obchodě podle seznamu
, když má vše, vzpomene si: "Ještě flašku rumu." - "Ten ale na seznamu není." - "Maminka neví, jak se píše!"


Na Tři krále přijde Pepíček Kalianků za maminkou: "Mami, venku jsou ožralí pánové a zpívají!" - "Tak vezmi peněženku a dej každýmu pětikorunu." - "Ale jeden z nich je náš tatínek!"


Pan učitel se ptá dětí
, kolik má koza struků. První se přihlásí třídní myslitel Pepíček a hlásí svoji teorii: "Prosím, pane učiteli, kolik má koza struků nevím, zato vím, kolik má ženská koz."


"Pepíčku, řekni nám, co se dává do jitrnic!" - "Nevím!" - "Jak to, vždyť tvůj otec je řezník?" - "No právě, kdybych to řekl, nařeže mi!"


"Jak to," ptá se učitelka malého Járy, "že jdeš tak pozdě do školy?" "Já jsem se málo nasnídal, tak jsem se ještě vrátil domů
dorazit!"


xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

máte rádi zvířátka

Ano , moc 67.9% (38)
Ano 10.7% (6)
Tak trochu 7.1% (4)
Nemusim je 3.6% (2)
Ne 3.6% (2)
Nesnáším je 7.1% (4)

Komentáře

1 Klarushka tvoje ♥SBéčko♥ Klarushka tvoje ♥SBéčko♥ | Web | 11. listopadu 2008 v 17:34 | Reagovat

to je hovadina xD

2 (x..AluL!nA..x)sbééčko (x..AluL!nA..x)sbééčko | Web | 11. listopadu 2008 v 19:10 | Reagovat

Ptákovina..xD

Mrtě sem jí nasrala si pak určitě vzala prášky na nervy..xDale tak můj názor mi nikdo nevezme..xD

3 Nikííísek -majitelka MVMMMMMMR všeci Nikííísek -majitelka MVMMMMMMR všeci | 11. listopadu 2008 v 20:04 | Reagovat

jj

4 DoMiSaCeK>>>SB DoMiSaCeK>>>SB | Web | 11. listopadu 2008 v 20:05 | Reagovat

*LOL*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama